| Justusee34 a întrebat:

Salut, am un Tv Samsung cu doua portuti HDMI1 si HDMI2/DVI.
Mi-am conectat laptopul la TV Samsung prin HDMI.
A mers mi-a aratat desktop-ul si cursorul de la mouse.
Vreau sa stiu se poate strica TV sau ceva de genu daca folosec cablu HDMI tv - laptop pentru a ma uita la filme sau sa ma joc jocuri?

3 răspunsuri:
| Evolution a răspuns:

Pentru asta s-a inventat HDMI-ul laughing) Cum sa iti strice ceva daca pentru asta este cablul acela si iesirea asta? rolling on the floor
Ce intrebari...

| iwefgOficiall a răspuns:

Nu are nimic era la consolele alea cu mario aceaata problema de la calculator nu se antampla nimic ca placa video din laptop face toata treaba televizorul doar o arata.

| Justusee34 explică (pentru iwefgOficiall):

Deci nu mi se strica Tv daca folosec cabu HDMI sa ma conectez laptop-Tv sa ma uit la filme sau jocuri