| mitza18371 a întrebat:

Salut, am un tv smart Samsung si as vrea sa ma uit la animeuri dar nu stiu cum, am incercat sa fac smart wiew cu telefonul dar nu e prea placut, stiti cumva o metoda?

4 răspunsuri:
| StoicAnalysis a răspuns:

Poti alege sa conectezi pc-ul sau laptop-ul la tv cu un cablu hdmi daca vrei varianta ieftina. Sau daca nu vrei sa te complici, sa iti faci abonament la crunchyroll si sa le vezi acolo. Cred au si aplicatia pentru smart tv daca nu ma insel.

| Mariusica23 a răspuns:

Poti sa te conectezi la laptop, playstation, pc cu un cablu hdmi sau poti sa intri de pe tv pe internet si cauti un site cu anime-uri