| emoboy a întrebat:

Am un virus care ma tot enerveaza,si culmea niciun antivirus nu l-a gasit pana acum(am sa incerc si cu Kaspersky),care tot imi da search-uri in my computer(imi apare fereastra aceea cu catelul de la XP),nu pot face un video call pentru ca opreste apelul,imi apare si o eroare la antivirus din cauza lui,cat scriu ceva ca de exemplu intrebarea asta, el ma face sa scriu in bara cu link de la browser si mai rau nu pot reinstala windowsul pentru ca nu imi merge tastatura ca sa-i dau boot-are de pe CD.Ce sa fac?

2 răspunsuri:
| CinevaNou a răspuns:

Te-ai gandit ca daca tastatura e defecta poate se apasa butoane aiurea?

| AdrenalinTm a răspuns:

Baga cd cu xp si il instalezi din windows, windowsul nou nu mai stiu daca la xp se poate da la 7, 8 se poate si dupa il stergi pe cel vechi