| DearestVicinity43 a întrebat:

Salut!
Am văzut o buxă Bluetooth de muzică în magazinul dm care costă 100 lei! Este cineva care și-a cumpărat această boxă? Puteți să-mi spuneți dacă merită acești bani și dacă se aude bine sunetul? Mulțumesc

Răspuns Câştigător
| KovacsB a răspuns:

Cumpara una JBL dar vezi sa fie originala.

3 răspunsuri:
| CristiDinBucuresti a răspuns:

O buxă, la 100 lei clar este o porcarie, boxe bune gasesti dar costă 350 -500 lei

| Korkodeln a răspuns (pentru CristiDinBucuresti):

Buna sau nu, tot poti pune manele la ea pentru metrou, autobuz sau tren, sa se bucure si ceilalti pasageri de arta.

| DearestVicinity43 explică (pentru CristiDinBucuresti):

Dacă cumpăr una la 500 de lei vreau să fie mică și ușoară pentru că fac naveta de 2 ori pe an de la Vaslui - București - Mehamn Norvegia. Este foarte greu să car după mine tot ce am. Serios vorbind. Dar nu vreau să dau mai mulți bani pe o boxă. Mersi