| adyady54 a întrebat:

Am vazut pe youtube cum facea un tip un laser sa arda. E adevarat? http://www.youtube.com/watch?v=Sf3M-_RUSCM
funda!

2 răspunsuri:
| RAY a răspuns:

Cum ar fi sa asculti un telefon prin laser si totusi se poate, revenind la stiinta este posibil desigur ca da doar ca trebuie concentrat mai multe pe ceva foarte mic ca de exemplu un o suta de lasere pe o suprafata mica concentrate toate la maxim fac minuni

| adyady54 explică (pentru RAY):

Am vrut sa spun daca merge sa setez un laser sa arda cum face el in videoclip.