| ionut1007 a întrebat:

Salut, am vrut sa imi reistalez windows-ul si cand se instaleaza imi da ceva eroare la Installing updates cum ca ceva fisier ar fi corupt, dar pe alte calculatoare merge sa il instalez, de ce oare? Cum pot remedia aceasta problema?

2 răspunsuri:
| zKw a răspuns:

Ce windows e cel vechi?

| Paraschivstefan10 a răspuns:

MI sa mai intamplat! Eu aveam un CD cu windos XP si l-am bagat la mine. Un prieten mi-a zis sa ii bag si lui si i-a dat eroare o fila tot din asta crupt! Dar am dat retry pana sa instalat! Dar am instalat din nou windosu cu alt cd la mine si mi-a dat erori la file si cand am dat retry nu a mers! Eu te sfatuiesc sa iei alt cd!~