| qFloriN a întrebat:

am si eu o problema si sper sa ma ajutatihappy. Decurand am vrut sa-mi instalez Windows Xp, si cand ajunge la windows setap, imediat dupa ce bootez, imi da o eroare, cum ar fi ca hardul este corupt, gen mie imi aparea ca /F nu este bun dar eu am doar /C si /D,. Mai multe detalii nu am, daca stiti la ce m-am referit spuneti-mi.

2 răspunsuri:
| stlucian a răspuns:

De pe ce incerci sa bootez? "F" e in general USB sau device extern(stick/HDD extern).Mai intai formateaza partitia "C" sa fie curata si apoi inceara instalarea (mai ai un OS instalat)

| Bratulescu_Mihai_1992 a răspuns:

Ai gresit partitia dar nu mai folosi XP, iata de ce:
http://www.youtube.com/watch?v=edw95a8-hOg