| Valutzu a întrebat:

Am vrut sa instalez windows in pc, in loc sa dau pe optiunea format to NTSF file (quick) am dat pe cea fara quick. si am restartat calculatorul in timp ce se incarca. acum imi da eroare. ce e de facut?

Răspuns Câştigător
| tteo92 a răspuns:

Salut!
Pai ai dat bine prima oara, asa se da format to ntfs, nu pe cea quick, aia e altceva.
Prima varianta quick,este formatarea rapida a partitiei ntfs (quick), se poate da si pe prima, dar mai recomandat e pe formatarea partitiei ntfs, pe normal,

| dannyel86 a răspuns (pentru tteo92):

Are dreptate! As fi raspuns la fel!

1 răspuns: