| Ionut_1075 a întrebat:

Am windows 7 si am dezinstalat niste jocuri din PC. La Mess aveam optiunea ca atunci cand arpind PC-ul sa se deschida automat si Y. M. Acum asta nu se intampla si cand vreau sa scriu ceva cuiva, imi apare ce scriu cand dau ENTER sa trimit nu apara nimic si nici nu vad ceea ce a scris persoana respectiva! Ce sa fac?

Răspuns Câştigător
2 răspunsuri:
| jabiilord a răspuns:

Din cate stiu exista pe net un update pentru jscript (dar pentru asta iti trebuie windows licentiat sau crakuit in asa fel incat sa faci update-uri).

Imi pare rau ca nu stiu sa iti spun KB-ul de la acel update, dar daca o sa faci toate update-urile la windows inclusiv sp3 plus update-urile de rigoare o sa iti rezolve problema.

Succes

Daca te intereseaza si alte Tutoriale PC, uite aici unele destul de faine: http://www.tutorialepc.ro

| Ionut_1075 explică:

Salut! Cand ii dau sa cate primul fisier dll ca modul jscript. dll a fost restaurat dar nu se poate inregistra la DllRegister server!