| raresandrey a întrebat:

As avea o intrebare si eu, daca calculatorul meu interfereaza cu telefonul unui vecin probabil(adica bazaie enervant cateodata ar putea afecta functionarea calculatorului )? Multumesc.

Răspuns Câştigător
| Iris1997 a răspuns:

Darrio habar n-are ce ***'s vorbeste.Este normal ca telefonul sa interfereze cu PC-ul sau televizorul atunci cand esti sunat sau primesti un SMS.Nu iti afecteaza cu nimic calculatorul...defapt telefonul interfereaza cu acea bobina micuta din boxa de aceea se aude agel bazaitwinking

2 răspunsuri:
| darrio2007 a răspuns:

Pc-ul nu lucreaza intr-o anumita frecventa.Mai ales cu a unui telefon.Deci nu are nici o treaba una cu alta.Ai alte probleme la pc.

| raresandrey explică (pentru darrio2007):

Dar bazaie numai seara de ceva timp cand ie acasa vecinul, nu stiu care este treaba