| pWd a întrebat:

As dori o mica parere, pe care placa video sa o aleg:
-Nividia GeForce 7800 GS (256 mb, 256 biti AGP)
-Radeon HD 4650 (512 mb, 128 biti AGP)
Pe care sa mi-o cumpar? Mentionez ca momentan detin o placa video Radeon hd 3450 (512mb 64 biti) si sunt destul de multumit de ea, dar vreau ceva mai bun.
PS: Dupa ce imi recomandati una dintre cele 2 placi video, as vrea sa-mi spuneti si diferentele (prin asta ma refer la calitate si performanta, stiu ca sunt destul de vechi cele doua, dar na, la ce te poti astepta la o placa video AGP laughing )

1 răspuns:
| Crizaurus a răspuns:

Eu as zice prima, eu am fics acel codel si merge perfect te asigur