| dani02dani a întrebat:

Salut, as dori sa imi cumpar un PS3 super slim din altex, credeti ca va avea Versiune Firmware 3.55 sau mai mica? Daca o are mai mare mai pot sa il modez fara sa pierd garantia? Va rog frumos sa ma ajutati, daca e cv adaugati voi id-ul de mess: dani_02dani sau de skype: dani_02dani sau lasati id-ul vostru mai jos si va adaug eu. Multumesc anticipat.

Răspuns Câştigător
| sltlp a răspuns:

PM

3 răspunsuri:
| Danzell a răspuns:

Modat fara pierdut garantie nu exista. ai modat, ai pierdut garantia. il demodezi iti revine garantia.
modarea cred ca se face printr-un Dongle USB

| sltlp a răspuns (pentru Danzell):

Nu vreau sa iei acest comentariu ca o critica. Dar Dogle USB se folsoea prin 2010-2011. De atunci nu se mai foloseste, deoarece e inutil big grin

| Danzell a răspuns (pentru sltlp):

Da nu mai sunt in tema. pentru ca nu mai am timp sa ma joc. eu l-am avut hardmoded, adica i-a fost montat un chip. sau ceva de genu.