| TheoCN87 a întrebat:

As putea pune pe iphone 4 o baterie mai mare de 3000 mAH, bineînțeles sa imi încapă in locul ei chiar si mai mica sa fie o lipesc cu pistolul de lipit, la fel si firele care vin acolo. De fapt stiu ca merge ca e tot curent sunt tot 5v. Întrebarea e daca stie cineva ce baterie as putea pune?

2 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Orice improvizatie ne-avizata/ne-atestata, pusa dupa ureche la orice telefon/aparat/consumator, are si pagubele ei, poate sa explodeze/supraincinga/sa ia foc, nu iti recomand asa ceva!

| danutzu96 a răspuns:

Nu mai dati astfel de sfaturi! Cu bateriile li-ion si li-po nu e de joaca. Un parametru daca este gresit poate eploda sau lua foc.