| InsiNe a întrebat:

as vrea sa achizitionez un Sistem Gaming DreamHack 2015 Edition si nu stiu de unde, nu vreau sa il iau de la PC garage am inteles ca poti lua si teapa. Spuneti-mi si mie de unde o pot cumpara.

5 răspunsuri:
| vidii a răspuns:

Doar la PCgarage il gasesti pentru ca ei il fac, ei monteaza componentele
Nu stiu unde ai auzit ca "ti-ai putea lua teapa" este o prostie

| vidii a răspuns:

Inca ceva, poftim... placa de baza cu 4 sloturi nu 2, memorii in dual channel cu radiator si hdd mai silentios, seagate sunt mai galagioase putin
Acelasi lucru, imbunatatit la un pret mai mic
http://www.pcgarage.ro/vizualizare-wishlist/1314173/
+ asamblare
http://www.pcgarage.ro/servicii/pc-garage/asamblare-standard/

| HuShEr a răspuns:

Pc garage nu da teapa cine ti-a zis era ori tampit ori beat cumpar de acolo de ani si nici o data nu am luat teapa

| HuShEr a răspuns (pentru HuShEr):

Si daca vrei un sistem de gaming lasa-mi un mesaj in privat te pot ajuta sa iti faci unul si te ajunge mai ieftin doar sa imi spui bugetul

| PrecizeEveR a răspuns:

Salut! Nu iei teapa, eu cumpar de ani de acolo si totul e sigur! am si multi prieteni care cumapra, nu poti lua teapa. Alte site-uri nu prea vad.
Deci cumpara cu incredere!winking