| Kardolei a întrebat:

As vrea sa cumpar un laptop pana in 1500 lei pentru stat pe net, si putin gaming. Ce mi-ati recomanda?

3 răspunsuri:
| Superior a răspuns:

Nu poti gasi laptop bun de nimic in 1500 lei. Du-te si fa-ti calculator, acolo mai gasesti.
Fa un efort de minim 2200 lei pentru https://www.pcgarage.ro/vizualizare-wishlist/3080602/ daca vrei performante foarte bune si gaming de calitate pe medium, unele pe high. Daca nu treci pe piata Second Hand, unde iti recomand https://www.olx.ro/......90jY7.html fiind un sistem foarte puternic, bine inteles ai grija sa nu iei teapa.

| DaniTDCI a răspuns:

Salut, iti recomand site-ul it-sh.ro, sunt second hand, dar de o inalta performanta, gasesti chiar pc de gaming, nu laptop la pretul ala, dar si laptop gasesti, chiar eu am comandat un pc de acolo si astept sa ajunga, ai drept de retur dar si garantie 12 luni, nu toti au posibilitati financiare inalte, asa ca uita-te pe site si vei gasi ceva super la 1500 lei happy

| ovidiu123432 a răspuns:

La 1500 de lei nu gasesti mai nimic bun pentru gaming, cel mai bine e sa-ti strangi bani si sa-ti cumperi unul pe piese pentru ca e mai ieftin si mai bun.