| Ionut_Axente_1996 a întrebat:

Salut! As vrea sa imi achizitionez un PC de gaming de 2200 de lei, fara perferice, doar unitatea, vreo recomandare?

2 răspunsuri:
| JustPaly a răspuns:

Nu prea găsești ceva de calitate sincer la banii ăștia, tot trebuie sa bagi bani in ea daca e noua. La prețul asta găsești gata făcute de plozi pe net gen făcute de ei pentru gaming

| VladMiihai a răspuns:

Poti gasi unele Pre-Build uri chiar ok, dar asta depinde de tine daca vrei pe bucati sau gata facute, eu am prins un pc chiar bun la 2500 lei. Si deocamdata nu am schimbat nimic la el decat carcasa pentru ca aveam un Airflow foarte prost. Am pc ul de aproape 2 ani.