| DedeDede2000 a întrebat:

As vrea sa imi cumpar un sistem/statie cu bixe mai mari si la care sa se potriveasca si un microfon dar sa nu fie chiar scump. Ce mi-ati sugera?.dau funda
Bafta

Răspuns Câştigător
| Utilizator1234 a răspuns:

Care-i scopul lor? Care-i bugetul? Ce camera trebuie sa acopere? Daca-s pentru karaoke, gasesti niste cutii cu galagie destul de ieftine cu microfon inclus.

3 răspunsuri:
| DedeDede2000 explică:

Nu e neaparat pentru karaoke as vrea pentru a se auzi muzica tare camera e de 6m/4m iar microfonul mi-l trebuie pentru dedicati elea elea bugetul =250 lei

| DedeDede2000 explică:

Nu este neaparat pentru karaoke as vrea sa se auda muzica tare intr-o camera de 6-4 metri, microfonul as vrea sa il am pentru niste dedicatii elea elea, imi poti da niste exemple de sisteme/statii?

| Utilizator1234 a răspuns (pentru DedeDede2000):

Care sisteme/statii in 250 lei? In bugetul actual nu gasesti nici macar un sistem de pc care sa umple 24mp. Ai doua variante: fie te multumesti cu un sistem 2.1 ca Trust Tytan (care nu e prima recomandare pe care as face-o pentru ca un 2.0 ar fi mai indicat pentru muzica - dar la 250 nu exista nimic care sa se descurce macar decent in 24mp); fie astepti pana iti mai creste bugetul. Microfonul iti recomand sa il cumperi singur si sa-l conectezi pe placa de sunet. Nu-ti recomand pocnitorile de karaoke de pe olx sau okazii, dar daca zgomot vrei, presupun ca gasesti niste plastice pe la 250-300 lei.

http://www.price.ro/preturi_trust_tytan_2.1_(17963)_502206.htm