| Somesan_Stefan_1998 a întrebat:

as vrea sa instalez un antivirus pe hdd-ul extern. se poate? merita?

3 răspunsuri:
| VirusS97 a răspuns:

Nu văd la ce ai nevoie. Antivirusul din calculator nu îţi scanează şi hardul acela? Oricum antivirusul îţie este instalat în PC pe :/C de ex. şi poate scana şi partiţia D sau un exemplu mai bun îţi scanează un stick flash. La ce ai nevoie?

| Sharky_Fistis_1993 a răspuns:

Nu poti instala antivirus pe hdd extern... pe ce procesor il Rulezi? :?

Incerca asta: http://techie-buzz.com/......ruses.html

| Ax3LdeV a răspuns (pentru Sharky_Fistis_1993):

Cum ai scris si tu, fara un procesor nu iti mrperge nici un sntivirus