| floryn05 a întrebat:

as vrea sa-mi cumpar aceasta placa video GeForce FX5500 as vrea sa stiu mai exact ce rezolutie maxima are?

8 răspunsuri:
| 0rlando a răspuns:

Este o placă foarte veche și slabă.
Nu vei putea rula nici un joc la rezoluția maximă.

Răspuns utilizator avertizat
| 0rlando a răspuns (pentru SexoasaTha):

Ai dreptate laughing

| ursachy a răspuns:

Banuiesc ca la mana a doua ca nici nu se mai fabrica modelul asta! vei putea sa joci jocuri care sunt aparut maxim pana in 2006, daca vrei ceva bun eu zic sa dai 120 lei sau 100 lei si sa iti iei ceva bun nou o placa video cu shader pixel 3 si vreo 512 mb noua

| floryn05 explică (pentru ursachy):

Pai miasi fi luat ceva mai nou dar slotul dupa placa de baza e agp 8x alt ceva nu se potriveste

| 0rlando a răspuns (pentru floryn05):

Găsești pe Okazii plăci video pe AGP, mult mai bune decât aia.

Răspuns utilizator avertizat
| Azµre a răspuns:

Max resolution supported through DVI is 1600*1200