| Uchida a întrebat:

As vrea sa-mi cumpar un laptop pentru jocuri. Maxim 2200 de lei. Si niste recomandari de situri. DAR LAPTOPURILE SA FIE CAT DE CAT BUNE!

1 răspuns:
| anonimussssssss a răspuns:

In banii astia sunt sanse de 99% sa iti iei un laptop bun.dar mai bine te duci intr-un magazin pentru ca acolo esti indrumat cel mai bine. oricum laptopul pentru jocuri trebuie sa aiba 4gb ram peste 1gb sau 1gb placa video de preferat un procesor i2 i5.bafta la jocuri