| kilometru0 a întrebat:

Salut.as vrea sa spun ca mi-am cumparat un Acer s500 nou si merge fara probleme! telefonul este super fara pic de lag se misca excelent! daca vreo data va trebuii sa faceti alegere intre iphone 4s sau Acer s500 sau s2 sau si iphone 5 si s3 ....sincer va zic sa alegeti Acer s500! best buy 2013! Am si o intrebare se poate face update la jelly bean?

11 răspunsuri:
| LeganzaMoonwalker a răspuns:

Salut! NU s-a anuntat inca, dar am inteles ca sunt inteligenti care fac moduri si iti pui pe..Galaxy MINI 2 Android v4.2 JellyBean. Nu inteleg cum dracu sa faci asta, iti sare telefonul in aer. Oficial, nu s-a anuntat nimic!
Am si eu o intrebare. Ce parere ai despre Acerul acesta? De mult salivez la el pe ORANGE dar de 2 luni este fara stoc. Care sunt plusurile si minusurile? ce dezavantaje are? Pun intrebare pe categoria TELEFOANE, daca vrei sa raspunzi

| kilometru0 explică (pentru LeganzaMoonwalker):

Cauta pe tocmai un Acer si iatil! zi sa te lase sal desfaci cand il ridici de la curier si verifici daca e ok! eu il am si merge super, dar are 2 probleme care nu prea ma deranjeaza bateria ii cam slabuta dar te tine o zii si boxa suna cam incet dar are bass frumos plus ca in casti suna briliantwinking iti zic ia-ti aceru-l ca bate multe telefoane la pret dublu! ajunge cam la ninevulllu lui Iphone 5!winking am facut teste si se misca la fel

| Trynda a răspuns (pentru kilometru0):

De fapt si LG Optimus 4X HD are un ecran bun. Display-urile de pe terminalele astea sunt la fel. Aceeasi rezolutie si densitate. LX parca are densitate mai mare. 340 parca.

| supermamici a răspuns:

Insa nu cred ca este peste google Nexus 4, Acerul s500. http://timez.ro/smartphone-google-nexus-4/

| Trynda a răspuns:

Seamana cu Vivaz. Imi place telefonul. Am vazut prototipul lui sau nu stiu ce era, mai demult. E foarte tare. Intre xperia s si Acer s500 nu am cum sa aleg. Mi le cumpar pe amandouahee hee

| kilometru0 explică (pentru Trynda):

Daca vrei sa bagi bani in telefoane ia-ti xperia s ( au aceiasi configuratie )

| FsH a răspuns:

Folii si Huse pentru smartphone, inclusiv pentru Acer Cloudmobile S500 gasesti aici : http://www.foliisihuse.ro/ro/71-acer-cloudmobile-s500

| FlaKez a răspuns:

Eu as alege unul dintre astea doua:
http://www.homegsm.ro/......roduct.php

http://www.vantigsm.ro/sony-xperia-zl-pret-minim.html
sunt mult mai bune decat Acer s500
eu am xperia sl si nu se compara q Acer s500

| kilometru0 explică (pentru FlaKez):

Frate acerul te face praf laughing Procesor 1. 5ghz dual core plus cel mai bun display la ora actuala full hd? cum suna asta? si toate chestiile astea sunt pe Acer big grin

| LeganzaMoonwalker a răspuns (pentru FlaKez):

Salut...Super, nu a zis nimeni ca SL se compara cu S500.dar imi spui si mie ce logica are sa le compari? S500 Costa 200euro, iar SL 310euro.
SI XPERIA ZL NU S-A LANSAT INCA INTELIGENTULE

| kilometru0 explică (pentru FlaKez):

Da frate dar ce preturi au astea?laughing) fata de Acer si sunt cam la felwinking