| jonny_5226 a întrebat:

Salut, as vrea sa stiu cam cat costa cel mai ieftin abonament la Cosmote, cate minute sunt incluse?

Răspuns Câştigător
| Malvina24 a răspuns:

Cam 7 euro si 550 min/550 sms + cateva min(cred ca 50 sau 60 international) nu mi se par avantajoase abonamentele mai bine la cartela 2000 min cu 2 nr favorite 450 min+450 sms+60 min intern(toate astea cu 4. 5 E) + la fiecare reincarcare de minim 5 euro prmiesti 2050 min +50 sms (valabile 7 zile) si apoi iti mai raman si 50 de centi in tel! eu pe asta o am!

2 răspunsuri:
| radu75 a răspuns:

Cosmote a lansat incepand cu 1 februarie un abonament de 3, 55 euro cu trafic nelimitat( walk "n web), nu am testat, cel mai bun ramane wap unlimited de la orange 3, 50 euro

| Sara a răspuns:

Intra pe www.cosmote.ro