| andrei_1053 a întrebat:

Salut happy
As vrea sa stiu ce parere aveti despre telefonul LG gm360? Din review-urile de pe net mi s-a parut un telefon bun dar as vrea sa stiu ce parere aveti despre el. Cei care aveti acest telefon imi puteti spune daca sunteti multumiti de el? Ma tine bateria o zi intreaga?

Multumiri anticipate big grin

4 răspunsuri:
| CapitanuSemafor a răspuns:

Eu unul nu iti recomand LG si Samsung, cel mai bine Nokia si Sony Ericsson... dar in legatura cu aceste telefoane LG cu care am mai umblat, ei bine nu sunt grozave, sunt destul de bune la unele chestii si mediocre in alte parti, de aceea iti recomand un Sony Errisson si Nokia...si bateria te tine cam 2-3 zile daca vorbesti un pic si il butonezi cateva ore pe zi

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Este un telefon foarte bun si te tine bataria vreo 24 de ore ascultand muzica non stop happy iar daca nu asculti muzica te tine si 3 zile happy sunt foarte multumita de el happy

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Deci ew am LG gm 360 si pot spune ca in ador Este un telefon foarte bun si te tine bataria vreo 24 de ore ascultand muzica non stop iar daca nu asculti muzica te tine si 3 zile sunt foarte multumita de el

| Lolittaa a răspuns:

Buna...eu am LG gm360 tine bateria o zi daca il formatezi cum trebuie si nu te joci prea mult pe el, semnalul este excelent, design-ul este uimitor, camera de 5 megapixeli si blitz-ul care face toata treaba (in intuneric bezna scoate niste poze superbe)functia de rotire a ecranului pe care eu una o ador si multeeee alte aplicatii