| andrei47 a întrebat:

Salut.as vrea sa stiu daca la samsung wave 2 pot pune orice aplicatie pe ecran, daca pot sa ii fac un "shortcut" la fel ca la frateme meu care are samsung galaxy gio si are sistem amdroid.as putea si eu sa fac la fel pe samsung wave 2 care are sitem BADA? dau funda.

Răspuns Câştigător
| Tordai_Mihai_1990 a răspuns:

Wave 2 este destul de bun... desi e depasit fata de celalte Samsunghappy. Din bada. poti sa iti iei si tu. ( are un prieten Wave Y ) sistemul de la wave si android sunt total diferite. ai Samsung apps acolo. daca te uiti o sa ai acolo aplicati de downloadat

| andrei47 explică (pentru Tordai_Mihai_1990):

Pana la urma mi-am luat un LG optimus sol, si sunt foarte multumit de android.