| DOOOPX a întrebat:

Salut, aș vrea să știu dacă system32 face parte din Windows, adică pot sa șterg system32 și după sa reinstalez Windows ul totul va reveni la normal?

Răspuns Câştigător
| Matei_Alex_1997_rHqQ a răspuns:

Da, dar fii sigur ca ai deja windowsul pe un dvd sau un stick bootabil deoarece dupa ce stergi system 32 nimic nu mai functioneaza

3 răspunsuri:
| Raducons a răspuns:

System32 face parte din windows, daca instalezi windows-ul din nou o sa se instaleze si system 32

| Daniel31 a răspuns:

Nu. Daca reinstalezi windowsul stergi tot din Pc/laptop. Nu are ce sa revina la normal. E ca si cum ai da revenire la setarile din fabrica unui telefon.