| EqInOx a întrebat:

As vrea sa stiu de ce imi scade memoria din Local Disk fara motiv! Eu nu bag nimic acolo si mi se incarca memoria degeaba! VA ROG AJUTATI-MA!

Răspuns Câştigător
| HelpMeNow a răspuns:

Nu stiu sigur...
1. C:\>Documents and Settings \your.user.name_or_administrator \local settings\ temporary internet files\
2.Tools / Internet Options / Privacy ( in browser )

3 răspunsuri:
| HelpMeNow a răspuns:

Fiecare intrare pe internet isi face un fisier in C... este un folder gen " Cookies ", incearca sa il gasesti si sterge tot din el

| EqInOx explică (pentru HelpMeNow):

Mersi dar as vrea sa imi zici daca stii cum se numeste folderul la windows xp!

| HelpMeNow a răspuns (pentru EqInOx):

Nu stiu sigur...
1. C:\>Documents and Settings \your.user.name_or_administrator \local settings\ temporary internet files\
2.Tools / Internet Options / Privacy ( in browser )

| Andutu21 a răspuns:

Foloseste DisckCleanUp sau gasesti pe net CCleaner foarte bun. Poti incerca si asta poate fi o alta cauza
http://digitalarena.ro/......indows-xp/