| Costy_Regele_1991 a întrebat:

Aş vrea sa ştiu parerea voastra, faceți un top 5 cu urmatoarele telefoane: Iphone SE, Iphone 5S, Iphone 6S, Samsung Galaxy J5 2016, Huawei P9 Lite 2016.La final spuneți-mi de ce ați pus telefonul x pe locul 1 iar cel mai bun raspuns primeste funda! Clasamentul se poate face dupa performanță, rularea de jocuri pe care o face telefonul in lag sau foarte buna, sunetul in caşti sau in afara, aspect etc. Daca m-am exprimat incorect va rog sa ma iertați mai greşeşte omul laughing)))

4 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

J5-ul mi se pare cel mai bun

| GazzaRecordsRo a răspuns:

1. S6 - recomand
2. Iphone 6s - recomand
3: Iphone Se - recomand
4. J5 2016 - nu recomand ai S6 mai bun.
5. Iphone 5s - nu recomand ai Iphone 6s mai bun
6. P9 Lite 2016 - nu recomand.

| kikikikikikikikilovs a răspuns:

1.iphone 6s - are ios 11, ultimele update uri, camera photo, n are lag in jocuri
2. iphone se - are ios 11, tot ultimele update uri, camera ca la 6s daca nu ma insel ( se are specificatiile ca la 6s)
3. galaxy j5 2016 (ai mai pune cv bani si ti ai lua j5 2017 si nu ti ai mai lua 5S)
4. 5s

| Iosua2001 a răspuns:

Depinde pentru ce il vei folosi!