| Balan_Marian_1997_D8Mk a întrebat:

Salut, asi dori sa aflu parea voastra.
Voi care ati alege dintre urmatoarele telefoane :

-Lenovo Moto G4
-Samsung Galaxy J5 (2016)
-Huawei p8 lite (2016)

Voi ce mi-ati recomanda?!

Eu il folosesc mai mult pentru camera, pentru retelele de socializare, si jocuri putine.

7 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Eu am j5 si merge perfect, Samsung e cea mai buna marca, deci mergi pe el

| AlexElektro1987 a răspuns:

Moto G4, pentru ca are ecranul cel mai mare si este cel mai performant dintre astea toate, dar nu stiu cat de bine sta pe partea de soft, dar cred ca merita pretul pe care il cere.

| iwefgOficiall a răspuns:

Salut eu mas andrepta spre Lenovo sau Huawei fiindca acel Samsung are un procesor mai slab acel Lenovo are o placa video de 500 mgh ceea ce a-l face mai performant cam la fel ca Huawei p8 2016 eu detin un Huawei p9 lite 2017 care este un pic mai bun decat p8 avand 3 gb ram.
Ti as recomanda Huawei p9 lite simplu sau 2017 dar si p8 lite e bun.

| BuGsstormbunny a răspuns:

Personal as alege Samsumg J5 2016.

| PetruZMihai a răspuns:

Samsung

| dyya888 a răspuns:

Iti recomand J5 (2016) Il folosesc de 1 an si e perfect. Am scris o parerea personala despre el: http://www.zoda.ro/......-personala

| nikyreed a răspuns:

Samsung