| anonim_4396 a întrebat:

As vrea sa stiu si eu de ce nu imi mai citeste cablul de date de la telefon. Mentionez ca l am folosit timp de foarte multe luni la acelasi pc si ca atunci cand am inceput utilizarea sa, s-a instalat singur, neavand nevoie de un cd, pe care nu il detin oricum. Daca aveti idee ce trebuie sa fac pentru a-l putea folosi din nou, v-as fi recunoscatoare sa aflu.

2 răspunsuri:
| myrazvy a răspuns:

Poate s-a rupt ceva pe la el. uitate cu atentie

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Incearca sa il instalezi din nou de la Hardware... poate asa va merge. Daca nu, asigura-te ca este bun cablul de date pentru ca ar putea fi prea uzat.