| ßhåååå a întrebat:

Hey!
Am telefon Samsung chat335(wifi) si nu stiu cum sa transfer pozele din el in pc, vreau sa spun ca am cablul de date dar nu stiu pasii pe care trebuie sa-i umez. Aveti careva vreo idee? funda big grin

2 răspunsuri:
| LifeFail a răspuns:

Bună.
Şi eu am telefon exact ca al tău. Atunci când ai cumpărat telefonul ţi-a dat şi un CD, nu? Îl instalezi şi ai acolo instrucţiunile de folosire. Eu aşa am procedat.
Baftă!

| Daniel_4252 a răspuns:

Pai ai in cutia de la telefon un CD? daca da monteazal si te invata el cum la prima sectiune, Bafta (al meu avea)