| florynflr19 a întrebat:

As vrea si eu daca se poate un link cu o placa video nVIDIA GeForce GT...M care sa mearga toate jocurile aparute acum! Pentru notebok! Am intrat pe site-ul lor am dat la notebok si am ales o placa video dar nu gasesc deloc un site de unde sa vad ce pret au!

1 răspuns:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Intra pe eMAG sau un magazin online si uitate la pret la recomandarile scrise de ceilalti (commenturile) si apoi dupa ce te-ai decis care placa sa iti cumperi copii numele exact si intra pe youtube! si ar trebui sa iti apara niste oameni care au exact placa ca cea aleasa de tine doar ca ei se joaca direct pe ea! Succes