| SorinRVN a întrebat:

Salut, aseara m-am uitat la un film in pat pe laptop, l-am pus pe o perna si la un moment-dat, s-a închis ecranul, imagine neagra dar sonorul mergea, etc... Acum când sa il pornesc, apare DELL se încarcă bara apoi isi da restart, iar procesul continua la nesfarzit. Ce pot sa ii fac?

1 răspuns:
| darrio2007 a răspuns:

S-a supraincalzit.Trebuie sa aiba aerisire sub el.Degeaba ventilatorul merge daca nu are de unde trage aer.Lasa-l inchis cateva ore. Daca tot nu merge, service scrie pe el.