| anonim_4396 a întrebat:

Astazi am observat ca nu mai pot sa intru pe mail. Adica, introduc numele, parola, ma lasa o secunda pe mail, iar apoi imi spune ca sesiunea mea s-a terminat si trebuie sa dau sign in din nou, dar fara macar sa ma lase sa schimb parola...Ce pot sa ii fac? Funda celui mai bun raspuns. happy

Răspuns Câştigător
| Raluuuca89 a răspuns:

Si eu am patit la fel...cred ca e de la ei

2 răspunsuri:
| NGheorghe a răspuns:

Poate ai intrat in mail de pe mai multe calculatoare si ai uitat sa faci LogOut si din cauza cookie-lor totul este automat... esti scos afara automat.

| LittleBugsBunny a răspuns:

Sincer nici eu nu stiu si eu am patit asta acum...am schimbat si id-ul si tot asa ii bag parola de doua ori si ma lasa pe mail dar nu stiu de ce se intampla asa sad