| TomyBrave2019 a întrebat:

Salut! Astazi am vazut ca Steam avea black screen, am cautat cateva metode sa-l repar dar niciuna nu a mers, asa ca l-am dezinstalat.
Cand incerc sa caut pe internet site-ul Steam imi da un mesaj cu "Service unavailable, the server is temporarily unable to service your request. Please try again later."
Ce se intampla?

Răspuns Câştigător
| Dima_Alin_1998 a răspuns:

Salut, am observat si eu chestia asta si am observat si niste articole pe diferite retele de socializare. Nu este ceva ce poti rezolva tu, trebuie doar sa astepti, este o problema comuna, aparatura din senin. Zi frumoasa!

| TomyBrave2019 explică (pentru Dima_Alin_1998):

Am observat ca merge si site-ul acum si mi-l voi reinstala. Multumesc!

2 răspunsuri:
| Flar3 a răspuns:

Nu ai nimic de facut, e bug de la Steam