| anonim_4396 a întrebat:

Se vede când TPU angajează elevi de liceu să se ocupe de site. M-am și săturat sa se încarce paginile greu sau să primesc răspuns

Service Unavailable

The server is temporarily unable to service your request due to maintenance downtime or capacity problems. Please try again later

Sau

504 Gateway Time-outnginx

Sau când te chinui să scrii un răspuns, îl detaliezi, apoi când sa postezi îți apare "raspunsul nu a putut fi adăugat".

Când am anunțat în secțiunea contact, mi s-a răspuns că s-a înaintat către cei responsabili. Și responsabili ar fi elevii cărui liceu? La altă concluzie nu ajung dacă problema tot persistă și nici măcar o îmbunătățire.

În afara de Cristina care să șteargă comentarii și întrebări, mai e cineva care se ocupă de site?

3 răspunsuri:
| Violleta2022 a răspuns:

Ia-ti si tu un computer mai performant, ca la mine se incarca instantaneu.
sau poate ai probleme cu internetul...

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Mie mi s-a întâmplat de doar vreo 2 ori să îmi arate eroare la încărcarea paginii. Probabil computer-ul tău este vechi.

| anonim_4396 explică (pentru anonim_4396):

Foarte interesant ce spui tu aici. Sunt de pe telefon, android 11, A71 de la Samsung, browser Samsung.