| Dragoselu12345 a întrebat:

Salut,astazi am vrut sa aflu ce placa video am deoarece vreau sa-mi cumpar una noua.Am descoperit ca placa mea are 64mb memorie ceea ce e foarte putin si se numea Intel(r) grapichs controller.

Ce placa video este buna pentru pc-ul meu si ce trebuie sa stiu despre compatibilitate dintre placa si pc cand o cumpar?

FUNDA!

4 răspunsuri:
| Freddie23 a răspuns:

Placa ta video este onboard! ca sa-ti spun ce iti trebuie sau ce e optim pentru computerul tau, trebuie sa-mi spui modelul placii de baza, procesorul si cata memorie ai!

| Dragoselu12345 explică:

2.52 ghz 512mb ram windows xp sp3

| Dragoselu12345 explică:

Cineva?

| granitdeimport a răspuns:

Pai merg toate chiar daca unele au alta forma tot merg dar trebuie sa ceri ori pentru calculator ori pentru laptol happy happy happy happy happy tero da-mi funda!