| slv30 a întrebat:

Salut astazi am vrut sa imi bag muzica in iphone 3g si mi-a dat ca trebuie sa bag un software am dat si apoi s-a incarcat putin si pe telefon mi-a dat aia cu itunes si cablul usb spunea eroare 1015 ce sa fac?

1 răspuns:
| MeConstantine a răspuns:

Nu cred ca este bine daca ai dat resoftare si iphone-ul tau era modat. Daca nu era modat se restaureaza din itunes numai ca iti pierzi informatiile daca nu era stocata online sau nu ai facut back-up sad