| robiolic a întrebat:

Salut, astazi ma duc sa imi cumpar un iPad, nu ma pot hotara intre ipad 2 32gb sau ipad mini 32gb.
Spuneti-mi si mie care ar fi mai bun pentru mine...pentru facebook si jocuri etc.
Argumentati. dau funda :*

2 răspunsuri:
| Bondarel99 a răspuns:

Http://www.apple.com/ro/ipad/compare/
Eu as alege varianta mini pentru ca este mult mai usor de manuit si transportat.

| Albeert a răspuns:

IPad Mini deoarece este mult mai compact si mai simplu de tinut intr-o singura mana. iPad2 (parerea mea) este prea amre pentru jocuri tip Run ca Subway surfers, Temple Run etc...