| Crisyy a întrebat:

Astazi mi-am reinstalat windowsul, si cand conectez cablul de date la pc (telefonul si tableta) imi apar vreo 100 de foldere goale fara nume si nu pot copia nimic ...inainte de reinstalare imi mergea perfect. Solutii?

2 răspunsuri:
| Pikachhu a răspuns:

Inainte sa formatezi pc-u nu foloseai un program gen Kies sau Itunes?
ce firma la tableta si telefon?

| Crisyy explică (pentru Pikachhu):

Nu nu foloseam nici un program, Samsung si Nokia( in ordinea care ai zis tu.) pur si simplu bagam cablu si mi se conecta automat, dar acum imi apar o gramada de foldere goale, probabil e ceva de la windos