| Todoran_Raoul_1995 a întrebat:

Salut ati putea sa ma ajutati? De 2 zile se tot restarteaza pc-u dupa ce apara starting windows inainte sa apara aia cu starting windows sta vreo 2 min si se restarteaza... Am citit pe net ca e de la memoria RAM si ar trebui sa ii scot si sa ii pun la loc, am incercat asta dar tot la fel face, va rog ajutor, dau funda.

2 răspunsuri:
| Iunix a răspuns:

Ce specificații are pc-ul? De cât timp îl ai? L-ai curățat de praf, i-ai schimbat pasta termoconductoare? Poate fin din cauza temperaturii prea mari din interiorul pc-ului.

| HTMLCOCULY a răspuns:

Poate de la Windows, reinstaleaza-l.