| Zotyyk a întrebat:

Salut, aveam o aplicatie sa vad cine imi da unfollow pe insta, cand am intrat iar pe cont era dezactivat.
Am facut ticket la ei pana nu m-au lasat ca faceam spam.
A mai patit cineva ceva de genul? Nu am trimis nuduri sau prostii din astea, dar am 3 ani pe contul ala fe insta si cam jumate din mine e in contul ala. am pierdut practic tot.
Contul nu este sters, am incercat sa fac alt cont pe acelasi nume si nu pot, deci contul e activ doar ca nu pot sa intru pe el.
Cand dau sa ma loghez, imi cere codul de la nr de tel, dar codul ala nu mai vine.
Dau funda!

4 răspunsuri:
| intrebcenustiu a răspuns:

Nu ai voie sa folosesti astfel de aplicatii. de aia ti-au inchis contul

| Zotyyk explică (pentru intrebcenustiu):

Am facut ticket la ei, am auzit de la altii ca trebuie sa astept. contul exista, dar nu pot intra pe el

| NicolaeP a răspuns:

Este interzis sa folosești astfel de aplicații pe insta. Șterge aceea aplicație și trimite un email la support sa iti activeze contul. S-au reclama contul ca hacker și încearcă sa îl resetezi

| Zotyyk explică (pentru NicolaeP):

Am sters aplicatia, am dat email la suport, chiar 2 3, astept sa vad ce o sa se intample.