| PureMadnesS a întrebat:

Salut.aveam un router care mergea.am vrut sa il resetez pentru a reseta IPul. aveam nevoie pentru un joc.si dupa ce l-am scos din priza.(din spusele unui prieten)l-am bagat inapoi si nu a mai mers ..cred ca trebuie sa il congfigurez din nou dar nu stiu cum.Am pierdut CD-ul straight face. Routerul este de la TENDA w306r..Multumesc.Astept sfaturi

2 răspunsuri:
| RaKket a răspuns (pentru RaKket):

Am avut si eu asa problema dar in cazul meu eu eram "prietenul"