| Ciprian1994 a întrebat:

Salut aveti idee de ce nu imi merge stickul imi zice ca trebuie sa il formatez dau Format si imi zice ca nu poate sa il formateze.Ma puteti ajuta?

5 răspunsuri:
| Christchen a răspuns:

Salut,probabil cip-ul stick-ului s-a dus.Am patit si eu chestia asta acum ceva timp si nu am mai avut ce sa ii fac.

| Ciprian1994 explică (pentru Christchen):

Pai tocmai ce l-am luat din magazin happy

| Christchen a răspuns (pentru Ciprian1994):

Daca te-ai jucat cu el/ti-a cazut e de ajuns sa se strice nu conteaza ca e luat din magazin.

| Ciprian1994 explică (pentru Christchen):

Nu m-am jucat/nu mi-a cazut doar am scos stickul din ambalaj l-am introdus in unitate si...eu zic ca astia de la Altex de unde mi l-am cumparta o sa mi-l schimbe sau o avea calculatorul meu o problema(dar nu cred ca am incercat cu alte stickuri si era totul ok)

| Ciprian1994 explică (pentru Christchen):

Nu m-am jucat/nu mi-a cazut sau sa il folosesc incorespunzator...doar l-am desfacut din ambalaj si l-am bagat in PC(stickul este nou nout este cumparat de la Altex).Eu zic ca o sa mi-l schimbe ca alte cauze nu ar fi decat daca ar avea ceva calculatorul meu ceva dar nu cred ca alte stickuri mergeau(cei drept decat alea de 4 giga...de 8 giga nu am mai bagat in Pc nicio, dar cred ca nu are niciotreaba)