| cristianu2001 a întrebat:

cum formatez stickul. ca imi da da eroare cand e aproape terminat si zice ca windowsul nu poate face asta

Răspuns Câştigător
| valentin75 a răspuns:

Salut! Poate te ajuta...
http://mystreet7.com/......v-usb.html

| cristianu2001 explică (pentru valentin75):

Problema nu e ca e la scriere sau citire, il folosesc in mod obisnuit doar ca nu merge sa il formatez in ntfs

8 răspunsuri:
| Gizăz a răspuns:

Dacă nu merge prin procedeul obişnuit, atunci du-te în Disk Management şi formatează d-acolo. Aşa merge sigur.

| K0sti a răspuns:

Http://www.epasystems.ro/eroare-the-disk-is-write-protected/

Vezi ca e un program la sfarsitul articolului! Foloseste-l!

| cristianu2001 explică (pentru K0sti):

Stickul nu e protejat la scris

doar ca nu il pot formata in ntfs

| valentin75 a răspuns (pentru cristianu2001):

Salut! Daca are sub 8GB... nu merge sa-l formatezi NTFS!

| K0sti a răspuns (pentru cristianu2001):

Mai citeste o data ce am scris eu!

| cristianu2001 explică (pentru valentin75):

Am stick de 16 gb

| Andreea1428 a răspuns:

Https://www.youtube.com/watch?v=vLPrmqtqfzM Sigur o sa te ajute la problema ta! Funda te rog!