| alex2009 a întrebat:

aveti idee unde as putea sa fac cursuri de programare IT in orasul Cluj-Napoca, cat dureaza un curs si la ce pret? Multumesc!

2 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Incercati la universitate acolo se orgasnizeaza cursuri post universitare contracost bineinteles

| Odix a răspuns:

Alex2009, vezi daca gasesti tu ceva anunturi pe google ca si eu am cautat si nu am gasit poate gasesti tu ca si pe mine m-ar interesa un curs de asta plus ca is din cluj ca si tine happy