| Flav1us27 a întrebat:

Salut, azi am avut o problema cu Youtube-ul. Am vrut sa uploadez un video, si mi s-a uploadat in 15 min, cand celelalte erau gata in 2 min. Netul imi merge foarte bine, viteza cu care navighez pe net e foarte buna, dar cand vine vorba de upload pe youtube, mi se incarca greu. Am incercat sa reinstalezi Adobe si nu mi-a reusit, si videolurile sunt la fel, ieri am pus unul in 2 minute, si azi am pus unul tot la fel in 15 min. DAU FUNDA!

1 răspuns:
| NarutoGokuIchigoHarryPotter567443 a răspuns:

Ar putea fi din cauza scanarii de la youtube. Scaneaza site-ul daca este ceva neinregula(copyright)