| baiatudela4 a întrebat:

azi am facut prima mea prezentare in powerpoint deci sunt incepataor la capitolul asta... intrebarea mea e: cum sa fac ca atunci cand deschid prezentarea,sa nu se deschida ca un document, ci direct in slideshow? ps: am pp2003 happy sper sa fie ok categoria selectata

Răspuns Câştigător
| BANN3R a răspuns:

Simplu. Cand salvezi prezentarea o salvezi ca "PowerPoint Show" nu ca "Presentation" cum se salveaza automat.
Deci salvezi cu "Save as"

| baiatudela4 explică (pentru BANN3R):

Mersi mult

| BANN3R a răspuns (pentru baiatudela4):

Cu placere

5 răspunsuri:
| Faraidei a răspuns:

F5

| baiatudela4 explică (pentru Faraidei):

Nu la asta m-am referit... cand il deschid nu vreau sa mai imi mai apara slide-urile si optiunile, cand am dat clic vreau sa intre direct in slideshow fara sa mai dau eu F5 happy

| trolololo a răspuns (pentru baiatudela4):

Nu se poate face asa ceva. Doar din F5.