| Mikone a întrebat:

Azi mi-am formatat laptopul si am incercat sa intru pe League of Legends. Cand am intrat in meci aveam 2 fps-uri. Laptopul meu are 12gb ram, procesor amd quad core de 2, 1 si placa video dedicata de 1 gb. Tin sa precizez ca inainte sa-l formatez avea 60 fps-uri, dar aveam windows 7, acum am 8. Are cineva idee de ce am lag asa mare?

3 răspunsuri:
| terorvlad a răspuns:

Cel mai probabil nu ai instalat toate driverele. Cauta pe pagina producatorului detalii.

| RaduTN a răspuns:

Instaleaza driverele!

| Alex_Rinkk_1992 a răspuns:

Ai incercat cumva sa......instalezi driverul de la placa video -_-