| Geeeeeeeeeeeeeeeep a întrebat:

Azi mi-am instalat imvu totul a mers perfect pana cand s-a terminat instalarea dupa mi-a aparut "the procedure entry pont DecodePointer could not be located in the dynamic link library" nu stiu ce sa mai fac am reinstalat windows. ul si tot nu merge crying(((( dau funda celui mai bun raspuns pls HELP ME puppy dog eyes

9 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Si care este legatura cu Dragoste si sex?

| Mann02 a răspuns (pentru anonim_4396):

Nu stii tu ca ala e un joc in care combini si te intalnesti cu tipi si tipe cu care pe urma intretii relatii sexuale, ramai insarcinata si te lasi de scoala, din cauza sarcinii ajungi sa fii data afara din casa si pe urma la fel din cauza sarcinii, neavand bani sa iti iei suplimente de calciu si alte vitamine ajungi fara dinti in gura si nu iti poti gasi un baiat sa te ajute, pe urma ajungi prin canale rolling on the floor
deci are legatura mare cu IMVU...
Si acum ontopic : probabil ca ai un windows care nu e compatibil, e una dintre variante, incearca sa iti scoti mai multe versiuni de imvu, cauta pe google imvu oldapps te descurci happy

| anonim_4396 a răspuns (pentru Mann02):

Tu nu ai inteles ceva, pune intrebari legate de categorie, nu de jocuri, nu conteaza ce tip de jocuri sint.Este ca si cind imi vorbesti de filme si eu iti pun sexi sau porno.Deci ori pui intrebari legate de categorie, ori formulezi altfel, sau postezi la alta categorie.

| Mann02 a răspuns (pentru anonim_4396):

Sau mai ai o varianta... incerci sa intelegi gluma si sarcasmul sau mergi si te sinucizi happy

| anonim_4396 a răspuns (pentru Mann02):

Eu nu am de gind sa ma sinucid dar nici sa accept postari in gluma. Exita un regulament si trebuie respectat.Altfel,ucid contul.

| Mann02 a răspuns (pentru anonim_4396):

Idealistii ajung sa innebuneasca, tu crezi ca poti indrepta lumea si ca toti trebuie sa urmeze regulamentul. Ei tine minte ca regulile sunt facute sa fie incalcate, niciodata nu o sa fie regulile respectate de toata lumea, pe langa asta uita-te la intrebare si vezi ca si-a cerut scuze pentru categorie.
Daca esti la fel de rigid/rigida in viata reala ai probleme mari happy, daca nu acum, pe viitor.
Numai binewinking

| anonim_4396 a răspuns (pentru Mann02):

Stai linistit/a ca eu nu innebunesc, am rabdare pentru toti si mai si ramine. Dar cineva trebuie sa se trezesaca, altfel, murim din cauza prostiei care dainuie.Nu sint "rigid" cum zici, dar nu accept prostia sau greseala voita, daca intelegi.Numai bine si tie.

| Mann02 a răspuns (pentru anonim_4396):

E bine si asa laughing oricum nu te prea poti caracteriza, degeaba zici ca ai rabdare, daca ceilalti 10 de langa tine zic, ca nu ai, atunci aia contribuie mai mult la cum esti privit in societate.

| anonim_4396 a răspuns (pentru Mann02):

Of Doamne, cum sa intelegi ca eu sint altfel de om? Ceilalti 10, pot dispare, oricind, Si nu vreau sa ma repet.Noapte buna.