| aloken a întrebat:

Salut bai, am o problema legata cu pc-ul sa spunem.Cand vreau sa instalez un Android launcher de ex. Noxx sau BlueStacks in timpul instalarii pc-ul se opreste si arata " sad ".Am scanat pc-ul de virusi cu AVG si Malware Bytes, numic nu a fost gasit.Am incercat si cu alte launchere si tot asa face.

Răspuns Câştigător
| EliChan a răspuns:

Posibil sa ai un virus mai putin vizibil.
Poate fi din cauza registrilor, hard disck-ul pc-ul este incarcat si nu mai poate face fata in citirea programelor si apar erori.
Iti recomand Ccleaner si ca antivirus Bitdefender.
Daca nu ai mai mi facut un update sau o instalare a windowsului de mult timp ar cam fi cazul.

Fiecare pc are nevoie de un update dupa o anumita perioada de timp.

Sper ca te-am ajutat, Bafta!

2 răspunsuri:
| Ovidiu_Dean_1994 a răspuns:

Bagati alt windows

| CrazyBanana123 a răspuns:

Probabil ca PC-ul tau e prea vechi si nu mai poate calculatoru tau sa le incarce cum ar trebui.